У Черкасах триває робота над створенням Центру фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни

За ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка у Черасах на базі “МСК “Дніпро” створюють унікальний, поки єдиний в Україні “Центр фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих ветеранів війни”.  

Він потрібен для того, щоб захисники проходили реабілітацію, розвивались в адаптивних видах спорту, отримували психологічну підтримку. Нині триває облаштування тренажерної зали для наших ветеранів.  


Сьогодні Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом з міністеркою у справах ветеранів України Юлією Лапутіною, начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем, першим заступником міського голови Сергієм Тищенком, заступницею міського голови Анастасією Чубіною, секретарем міської ради Юрієм Тренкіним та депутатами відвідали КП “МСК “Дніпро”. Ветерани російсько-української війни продемонстрували адаптивні види спорту: волейбол сидячи, баскетбол на візках, настільний теніс, веслування на тренажерах, важка атлетика, пауерліфтинг, кросфіт. 

“Для травмованих військових у Черкасах діє соціальний проєкт на базі комунального підприємства. Нині тут ветерани з травмами різного ступеня займаються спортом у залі важкої атлетики. Розвиваються в адаптивних видах спорту, знаходять підтримку та нових друзів”, – розповів директор КП “МСК “Дніпро” Юрій Гончаров.  

“Під час війни важливо надавати допомогу не лише воїнам на передовій, а й військовослужбовцям, які повертаються додому травмованими і потребують підтримки. Попри війну і обмежений бюджет, важливо  продовжувати подібні проєкти для підтримки наших захисників”, – сказав Анатолій Бондаренко.

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар