Черкаські Мавпи розпочали сезон у Суперлізі з важкої перемоги

Баскетбольна команда в першій грі Суперліги Парі-Матч виборола важку перемогу. Вона стала кращою у протистоянні з амбітним новачком ліги – столичним Київ-Баскетом.

Про це йдеться на офіційному сайті Федерації Баскетболу України.

Із самого старту зустрічі обидві команди почали грати через своїх лідерів, у більшій мірі сповідуючи швидкий індивідуальний баскетбол.

У гостей першим на себе гру взяв капітан Олександр Кольченко, який двічі влучив на старті гри в столичному Палаці Спорту. В господарів паркету в цей час намагалися відповісти великі Мангано та Сандул, проте вже в середині десятихвилинки перевага чемпіонів становила 6 балів. Ближче до завершення чверті кияни змогли відзначитися яскравим моментом та скоротити різницю: після введення м’яча гостями від лицевої лінії Денис Носков виконав перехоплення та забив ефектні три, а ще через декілька миттєвостей Морріс Крік власним дальнім і взагалі зрівняв рахунок. Завершилася ж чверть за переваги гостей у два бали – 22:24.

Зі старту другої десятихвилинки “Мавпи” зусиллями Коуклі та Кобця почали знову відриватися в рахунку: американець був надзвичайно корисним під кільцем, в той час як шутер гостей забив свої шість балів за 2 хвилини. Ближче до середини періоду команда Євгена Мурзіна все ж зуміла дещо пригальмувати чинних чемпіонів країни та скоротити різницю до мінімуму, проте наздогнати суперника так і не вдалося – 39:44 після другої чверті.
Черкаські Мавпи на старті другої половини гри продовжили тримати киян на безпечній відстані, цього разу зусиллями власного бігмена – Кріса Коуклі, який реалізував два поспіль середні кидки на старті чверті. Після триочкового від капітана гостей різниця в рахунку склала 10 балів, проте легіонер Київ-Баскету Моріс Крік відповів власним дальнім кидком та не дав піти “Мавпам” у відрив.

На старті заключної десятихвилинки кияни зуміли організувати ривок для себе, завдяки якому той самий Крік скоротив різницю в рахунку до мінімуму на старті періоду.

Після цього яскравим моментом відзначилися черкасці – Максим Луценко біг у швидкий відрив, проте кращий данкер минулорічної Суперліги Парі-Матч Іван Ткаченко виконав неймовірно ефектний блокшот на своєму супернику. Але вже за мить в тій же атаці Луценко забив три і вивів свою команду вперед в рахунку. У відповідальний момент гру на себе взяв захисник Моріс Крік, який почав забивати відповідальні кидки та збільшив різницю в рахунку для Києва до 6 балів.

Проте, кінцівка зустрічі лишилася за чинними чемпіонами. Брендон Янг самотужки реалізував серію кидків та зрівняв рахунок, а нестримний Кріс Коуклі, який додав ще декілька власних балів – вивів команду гостей вперед. 75:80 – перемога “Мавп”.