Черкаські Мавпи стали переможцями в стартовій грі Кубку України

Черкаська баскетбольна команда здобула виїздну перемогу в першому матчі 1/8 фіналу Кубку України з баскетболу сезону 2018/19. Про це повідомляється на офіційному сайті БК «Черкаські Мавпи».

Черкаські Мавпи в Києві перемогли місцеву аматорську команду Шамани з рахунком 59:93. Стартову чверть команди відіграли доволі рівно і на першу перерву команди пішли за перваги Мавп лише в один бал. Проте, надалі черкасці заволоділи ініціативою та провели гру за власним сценарієм. Кращим в матчі став американський легіонер Кріс Коуклі, на рахунку якого 19 балів та 8 підбирань.

Також варто відзначити дабл-дабл вихованця черкаської школи баскетболу – Дмитра Скапінцева – 10 очок та 11 підбарнь. В суперників ж кращим став Олексій Соловйов, який набрав 19 балів та 5 підбирань.
Матч-відповідь відбудеться в Черкасах 13 грудня о 19:00 в ПС “Будівельник”.

БК “Шамани” – БК “Черкаські Мавпи” – 59:93 (15:16, 15:30, 11:24, 18:23)
ШМ: Соловйов – 19оч, 5пб; Піщіков – 13оч; Руденко – 12оч.
ЧМ: Коуклі – 19оч, 8пб; Скапінцев – 10оч, 11 пб; Арнет – 14оч.