Черкаські Мавпи у бойовому матчі програли Київ-Баскету

3 листопада Черкаські Мавпи приймали Київ Баскет. Матч закінчився перемогою гостей з рахунком 80:77. Про це йдеться на сайті БК «Черкаські Мавпи».

У дебюті гри команди фактично відмовились від командного нападу, сконцентрувавшись на індивідуальній грі. Обидва колективи далеко не ідеально діяли в захисті та вже у першій половині зробили 23 втрати на двох – 13 у Мавп, 10 у Києва. В цілому перша половина була рівною: стартову чверть краще провели господарі, а в другій у нападі прокинулись кияни, які зробили ривок 15:5 і набрали 28 очок за десятихвилинку, отримавши 4 бали переваги перед великою перервою. Вдала половина третьої чверті, зокрема 10 очок від Кріка дозволили гостям зробити ще один ривок і отримати двозначу перевагу перед заключною десятихвилинкою.

Дуже вчасно у кінцівці у складі Мавп увімкнувся Коуклі, чия вибухова гра в фарбі допомогла господарям вирівняти гру. Мавпи продовжували погоню протягом четвертої чверті і під завісу основного часу команді Міхельсона вдалося зрівняти рахунок. Холоднокровне влучання Отверченка з-за дуги та два бали Скапінцева в фарбі – рахунок рівний за 50 секунд до кінця матчу. Однак вже у наступному нападікияни повернули собі лідерство: Петров вдало скористався ізоляцією і зробивши фірмовий розворот під кошиком знову вивів гостей вперед. Схожою атакою відповіли вже Мавпи, однак невпевнений кидок героя другої половини Коуклі накрив ще один топ-гравець матчу Крік.

Потім були два влучних штрафних від того ж Кріка після тактичних фолів господарів та влучний триочковий Кольченка, який залишив 1 очко переваги та володіння для Київ-Баскета за 5 секунд до кінця матчу. Після тайм-ауту м’яч знову опинився у Кріка, на якому знову сфолили, американець, в свою чергу, влучив обидва штрафних і приніс Київ-Баскету виїзну перемогу над чемпіоном. Ткаченко кидав з середини майданчику на овертайм, його спроба була близькою, але невлучною – 80:77 на користь гостей.

У перемжців найкращим в цьому матчі став Крік, який до 23 очок додав 5 підбирань та 3 передачі, але припустився рекордних 6 втрат (РЕ +15). У господарів у другій половині прокинувся Кріс Коуклі, але 18 очок, 15 підбирань та 6 передач при 4 втратах (РЕ +28) американського бігмена для перемоги господарям не вистачило.