Черкаські патрульні допомогли дівчині, яка випадково приїхала не в те місто

Черкаські патрульні допомогли дівчині, яка випадково приїхала не в те місто

Днями доля зіграла злий жарт з 17-річною немісцевою дівчиною. Вона помилково сіла не в той автобус в Києві, та приїхала до Черкас замість Переяслав-Хмельницького.

У Києві дівчина провела на потяг свого коханого, після чого на автобусі відправилась додому. Та коли вона уночі вийшла на зупинці чужого міста, зрозуміла, що допустила помилку. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції в Черкаській області.

“Я сіла до автобусу, що на станції “Чернігівській”, звідки рейс прямує через Переяслав-Хмельницький, куди мені й треба. Та вийшла я на автостанції незнайомого міста. Майже без грошей. Майже з розрядженим мобільним. Розгублена. До кого звернутися по допомогу, не знала. Тоді вирішила просити патрульних Черкас, бо знаю, що поліцейські багатьом допомагають у різних ситуаціях. Через кілька хвилин за моїм викликом прибув екіпаж і ми поїхали до Управління. Працівники чергової частини напоїли гарячим чаєм, зарядили мій мобільний телефон відтак, я змогла повідомити рідним де знаходжусь.”, – розповідає дівчина.

Патрульні знайшли автобус, який вночі направлявся до Переяслав-Хмельницького. Дівчину посадили на нього, та вона поїхала додому.

Залиште коментар