У Черкасах хочуть надавати подарункові набори при народженні дитини

У Черкасах хочуть надавати подарункові набори при народженні дитини

Порядок надання подарункових наборів з дитячими речами першої необхідності мешканцям міста при народжені дитини затвердили на засіданні черкаського міськвиконкому. 

1 млн. грн. на ці цілі був виділений на сесії 22 серпня. Вартість кожного пакунку складатиме 2 тис.грн. Цієї суми вистачило б на видачу подарунків 500 молодим мамам.

Згідно з затвердженим порядком, для отримання подарункового набору один з батьків дитини, місце проживання якого зареєстровано у м. Черкаси, протягом 3 місяців з дати народження дитини звертається до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради та подає такі документи:
– заяву на ім’я директора департаменту про видачу подарункового набору;
– оригінал та копію документу, що посвідчує особу, довідки про присвоєння йому номера платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
– оригінал та копію свідоцтва про народження дитини.

Проте виконання цієї ініціативи у Черкасах у цьому році опинилося під загрозою. Адже рух коштів був заблокований рішеням суду за поданням депутата міської ради Олександра Радуцького.

До подарункового набору будуть входити такі речі:

1 Ящик для зберігання дитячих речей, засобів для догляду, іграшок шт. 1
2 Комплект постільної білизни шт. 1
3 Пляшка дитяча (250 мл) шт. 1
4 Присипка шт. 1
5 Олійка шт. 1
6 Книга-альбом «Наш малюк» шт. 1
7 Книга дитяча шт. 1
8 Сорочка «Вишиванка» шт. 1
9 Диск з українськими колисковими шт. 1

Залиште коментар