Черкаські пляжі стають комфортнішими для відпочинку

Черкаські пляжі стають комфортнішими для відпочинку

У Черкасах нині повноцінно облаштовані Митницький та Казбетський пляжі. Там є все необхідне для відпочинку містян. Про це повідомляє перс-служба КП “Дирекція парків”, пише vikka.ua.

“Пляж Соснівський трішки відстає. Тільки в цьому році ми поставили парасольки, пергали, рятувальну вежу, смітники, лавочки. Зараз облаштовуємо будиночок для персоналу, охорони, які будуть прибирати та доглядати за пляжем. Також встановлюємо стаціонарні туалети. Пізніше, коли буде виготовлено проект, зробимо там водопостачання, каналізацію, щоби люди могли нормально користуватися туалетом, на кшталт Митницького пляжу, де є нормальні три туалети”, − говорить директор КП Андрій Куча.

Також у комунальному підприємстві наголошують, що основне завдання пляжу – це безпека та комфорт. Тому на них облаштували куточки з тінню, лави для відпочинку, душ і туалети. Також на Казбетському пляжі є дитячий майданчик. Цьогоріч також майданчик планують встановити на Митницькому.

“Це буде хороший, якісний, екологічний майданчик. Він не буде таким картатим, зробимо з натурального дерева, відійдемо від цих штампованих. Це потрібно, адже багато дітей приходять відпочивати на цей пляж”, − говорить Андрій Куча.

Залиште коментар