У Черкасах завершився Європейський тиждень сталої енергетики (фото)

У Черкасах завершився Європейський тиждень сталої енергетики (фото)

Урочисте закриття Європейсього тижня сталої енергетики відбулося у Черкасах у Долині троянд. Із 5-ого до 12-ого червня в Черкасах проходили просвітницькі заходи як для дорослих, так і для дітей. Їм дохідливо розказували, навіщо берегти енергію, у який спосіб це можна робити, та як це впливає на наше довкілля.

У день закриття Тижня сталої енергетики для черкасців та гостей міста вихованці та педагоги Багатопрофільного молодіжного центру підготували концертну програму, виставку дитячих виробів і майстер-класи із декоративно-прикладного мистецтва. Також Патрульна поліція, ДСНС і «Черкаська служба чистоти» продемонстрували свою спецтехніку, біля якої могли пофотографуватися усі охочі.

ГО «Молодіжна федерація соціального коучінгу та квесту осіб з інвалідністю» провели квест «Енергія води та вітру».

Заступник міського голови Ігор Волошин виконав почесну місію: нагородив співорганізаторів свята – ГО «Молодіжна федерація соціального коучінгу та квесту осіб з інвалідністю» та ТОВ «Черкасиенергозбут» подяками міського голови.

«Тиждень сталої енергії у Черкасах пройшов успішно. Мені приємно, що такі заходи у Черкасах стали вже традиційними», – зазначив Ігор Волошин.

«Вважаю, що цьогоріч ми провели захід на достойному рівні. Місто Черкаси долучилося до Угоди мерів з 2012 року. Всі учасники Угоди мерів по всій Європі щороку у червні відзначають Тиждень сталої енергетики. Під час цих днів проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги суспільства до бережливого ставлення до ресурсів, до сталої енергетики і до екологічних проблем», – зауважує директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод.

Також під час урочистого закриття Європейського тижня сталої енергетики відбулося нагородження переможців творчого конкурсу “Я, Світ і “зелена” (стала) енергія”. Участь у ньому взяли понад 200 черкаських школярів, які створювали малюнки та писали поезії на тему «зеленої» енергетики. Захід організували департамент економіки та розвитку, департамент освіти та гуманітарної політики міської ради спільно з ТОВ «Черкасиенергозбут». Автори найкращих творчих робіт отримали цінні подарунки – планшети, смартфони, колонки, power bank від спонсора – ТОВ «Черкасиенергозбут».

 

Залиште коментар