Черкаські правоохоронці навчалися забезпечувати безпеку під час виборів

Черкаські правоохоронці навчалися забезпечувати безпеку під час виборів

На базі інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля поліцейські відпрацьовували дії щодо забезпечення публічної безпеки і порядку, зокрема під час виборчого процесу. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

У тактико-спеціальних навчаннях взяли участь працівники підрозділів ГУНП в Черкаській області, територіальних відділів та відділень поліції області, кінологи, вибухотехніки, інструктори Тренінгового центру, працівники батальйону поліції особливого призначення, груп тактико-оперативного реагування (ТОР), Головного управління ДСНС, військовослужбовці Національної гвардії та курсанти інституту пожежної безпеки.

Під час навчань правоохоронці на місцях відпрацювали різні змодельовані ситуації: виявлення небезпечного предмету на виборчій дільниці, надання медичної допомоги виборцю під час голосування та затримання особи, яка заклала вибухонебезпечний предмет поблизу будівлі.

Спеціальні навчання проводилися з метою відпрацювання взаємодії правоохоронців та інших служб, щоб відпрацювати взаємодію та алгоритм дій у випадку загострення конфліктних ситуацій під час забезпечення публічної безпеки і правопорядку для надійного захисту громадян.

Залиште коментар