Торговця наркотиками посадили під домашній арешт

Торговця наркотиками посадили під домашній арешт

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (за фактом зберігання, перевезення та збуту наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування у вказаному провадженні, та завдяки налагоджений роботі з Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області та Управлінням карного розшуку ГУНП в Черкаській області, здійснено ряд узгоджувальних заходів.

За результатами такої роботи, вдалося припинити незаконну торгівлю наркотичними засобами у одному населеному пункті Черкаської області та затримати, в порядку ст. 208 КПК України, причетну до скоєння зазначеного злочину особу.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Черкаська місцева прокуратура інформує, що в даному кримінальному провадженні здійснюється контроль та вживаються необхідні заходи для проведення повного, всебічного та об’єктивного з’ясування всіх обставин справи та прийняття законного рішення.

Санкція за ч. 2 ст. 307 КК України, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до десяти років із конфіскацією майна.

Про це інформують у Черкаській місцевій прокуратурі.

Залиште коментар