Черкаські рятувальники патрулюють берегові смуги Дніпра (відео)

Черкаські рятувальники патрулюють берегові смуги Дніпра (відео)

З настанням зимових холодів все більше людей піддаються спокусі перевірити на міцність кригу на найближчій водоймі. Проте, як показує реальність, багато хто забуває, що необдумана та необережна поведінка загрожує власному життю і здоров’ю. Про це повідомляє прес-служба Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Кожної зими рятувальники зіштовхуються з проблемою необачного ставлення громадян до безпеки під час зимової риболовлі. Небезпечне хобі загрожує можливістю провалитися під кригу, отримати переохолодження, або навіть обмороження.

Тому, зазвичай у цей період співробітники Управління посилюють інформаційно – роз`яснювальну роботу серед населення щодо безпечної поведінки на замерзлих водоймах області.

Зокрема у Черкасах, водолазним відділенням Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління здійснюється щоденне патрулювання берегової смуги Дніпра. Аби застерегти громадян, фахівці ДСНС за допомогою катера на повітряній подушці «Пегас», здійснюють патрулювання берегової лінії Дніпра, де зустрічаючись із рибалкам, розповідають їм правила безпечної поведінки на льоду, доводять статистику подій на воді та роздають інформаційні листівки.

Особливу увагу під час патрулювання рятувальники звертають на дітей, які через брак контролю з боку дорослих та відсутність відповідних знань, обирають для своїх прогулянок непевну кригу річки.

Такі профілактичні рейди на водоймах вкритих кригою наразі проводяться у всіх районах області та триватимуть до повного очищення від льоду водних об’єктів.

 

Залиште коментар