Черкаські рятувальники проводять рейди із роз’яснення правил поведінки на льоду

 

 

 

 

 

 

 

Черкаські рятувальники з комунальної аварійно-рятувальної служби проводять рейди із роз’яснення правил поведінки на льоду серед рибалок-аматорів.  Роздають листівки з основними правилами поводження на замерзлій водоймі та проводять бесіди поблизу пляжів.

«Зараз рейди проводимо щодня, адже лід ще немає безпечної товщини, місцями видніються темні та малопрозорі ділянки. Згодом, коли на льоду буде безпечно, виховні бесіди проводитимемо рідше», – говорить директор КУ “Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба” Володимир Безверхий.

Крім того, директор установи зазначає, що найчастіші порушення правил – вживання спиртних напоїв та ігнорування заходів безпеки.

З початку року в Черкасах не зафіксовано нещасних випадків на льоду, проте у Черкаському районі нещодавно працівники ДСНС визволяли шістьох рибалок, які відкололись на крижині.

Рятувальники нагадують рибалкам правила поведінки на льоду. Перед виходом на лід, перевірте його на міцність, вдаривши по ньому кілька разів в одне й те саме місце. Ногами проводити такі випробування заборонено. Не рекомендують робити багато ополонок на невеликій площі. Отвори краще свердлити на відстані 4-5 метрів одна від одної.

Нагадаємо, у разі виникнення надзвичайної події на водних об’єктах м. Черкаси, негайно телефонуйте до чергового «Оперативної служби» Черкаської міської ради: 15-05, 073 234-15-05, 068 237-15-05, КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба»: 65-12-77, 050-464-03-33 або – 101.

Про це інформують у Черкаській міській раді

Залиште коментар