Черкаські рятувальники розпочали роботу по забезпеченню безпеки на виборчих дільницях (відео)

Черкаські рятувальники розпочали роботу по забезпеченню безпеки на виборчих дільницях (відео)

На виконання спеціальних розпоряджень, щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях, фахівці Управління ДСНС розпочали відповідну роботу на місцях. Про це повідомляє прес-служба Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

У складі спеціальних районних комісії, інспекторський склад пожежно-рятувальних підрозділів Управління здійснює фахову перевірку протипожежного стану об’єктів, на яких планується розмістити виборчі дільниці.
Зокрема, 26 лютого інспекторським складом Христинівського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області було проведене комісійне обстеження пожежної та техногенної безпеки на 11 об‘єктах. Загалом же, на території Христинівського району, у відповідності до плану, під час виборчого процесу будуть функціонувати 37 виборчих дільниць.

Під час перевірок фахівці ДСНС звернули особливу увагу на шляхи евакуації та запасні евакуаційні виходи. Перевірили стан наявного електрогосподарства, комплектацію закладів первинними засобами пожежогасіння. Наявність водних джерел на потреби пожежогасіння. Для усунення виявлених під час перевірок недоліків, посадовим особам були дані методичні рекомендації та встановлені відповідні граничні терміни.

Водночас, для керівників даних об’єктів силами співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій було проведено інструктажі з дотримання вимог правил безпеки та навчання з правил користування вогнегасниками.
Особлива увага відповідальних осіб була приділена питанням можливого виявлення на територіях закладів вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

27 лютого аналогічні заходи відбулися у Канівському і Смілянському районах та в місті Черкаси.

Залиште коментар