Кращих спортсменів і тренерів визначили у Черкасах

Кращих спортсменів і тренерів визначили у Черкасах

Кращих із кращих визначили в рамках щорічної церемонії «Спортивне сузір’я Черкащини». Найбільш результативних атлетів та їхніх тренерів за підсумками минулого року обрали в 19-и номінаціях. Нагородження провели 27 лютого на сцені обласної філармонії. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

До привітань переможців та лауреатів приєднався міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він наголосив, що в обласному місті системно працюють і продовжать працювати над розвитком спортивної інфраструктури. Тут реконструюють зали й спортивні майданчики, закуповують нове обладнання. Минулого року для потреб шкіл придбали сучасний інвентар на суму понад 2 млн грн.

– Чимало спортсменів із міжнародних та національних змагань завжди повертаються додому з першими нагородами: золотими або ж срібними медалями. Деякі з Вас нагороджені найвищими відзнаками міста, є гордістю та прикладом Черкас, – говорить він. – Тож бажаю Вам міцного здоров’я і руху вперед. До нових перемог!

Захід організували управління у справах сім’ї, молоді й спорту Черкаської ОДА, відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Кращим спортсменом із олімпійських видів спорту назвали веслувальника Івана Тищенка, спортсменку – фехтувальницю Діану Залевську. Із неолімпійських видів спорту кращими визнали кікбоксера Романа Щербатюка та Катерину Коваленко. Серед тренерів першими стали Юрій Зубов (із неолімпійських видів спорту) та Михайло Гуленко (із олімпійських видів спорту).

У номінації «Сильні духом» кращими визнали Максима Коваля (легка атлетика) та тренера Івана Киркоду.

Водночас, відзначили й черкаські дитячо-юнацьку спортивну школу №2 та КДЮСШ «Вулкан».

У номінації «Кращий спортсмен-ветеран» переможницею визнали Ольгу Ковальову.

Першість серед спортивний федерацій здобули: обласна федерація легкої атлетики (з олімпійських видів спорту), обласна федерація з веслування на човнах «Дракон» (з неолімпійських видів спорту), обласна федерація футболу (ігрових видів спорту).

Відзначили й уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Серед найактивніших меценатів виділили Віктора Євпака, Григорія Плічка, Сергія Тищенка, Валентина Нечипоренка та Володимира Осадчого. Вони, зазначають, організатори системно підтримують різні спортивні заходи.

Серед засобів масової інформації відзначили видання «Черкаський спорт», «Нова Доба» та телеканали «ВІККА», «UA:Суспільне Черкаси».

У номінації «Молоде обдарування» серед дівчат перемогла Анастасія Деркач, а серед хлопців – Чепурний Назар.

Залиште коментар