Черкаські волонтери передали на Схід консервацію, солодощі та ліки (відео)

Черкаські волонтери передали на Схід консервацію, солодощі та ліки (відео)

Від початку року на Схід України їдуть вчетверте, говорить волонтер Павло Собко. З речами й продуктами для бійців волонтерам допомагають охочі з усієї області.

Про це інформує “Суспільне”.

Зараз військові хворіють, тому важливо передати стільки ліків, щоб вистачило на всіх, – говорить волонтер Павло Собко. Для хлопців також повезуть їжу: консервацію, ковбаси, печиво та інше: “Придбали на дві тисячі гривень проти застудні ліки. Рівномірно розподілимо хлопцям на всі позиції. Також веземо різноманітні смаколики: каву, крупи, тушонка, консервація, навіть оливки є. Буває, що хлопцям хочеться, щось різноманітного, не одне й те саме. То трішки й такого добра є в нас”.

На Схід передадуть і теплі ковдри, в’язані шкарпетки та дев’ять маскувальних сіток. Їх сплели Комітети самоорганізації населення.

“Маскувальні сітки вже такі веземо зелені для весни, бо так як зими вже майже немає. Чи вона вже буде чи ні. Сподіваємося, що війна до того часу закінчиться. Це працюють Комітети самоорганізації населення “Дніпровський” та “Перемога”. В основному – це пенсіонери. Працює там від 10 і більше осіб приходять”, – Юрій Кулик, волонтер.

Аби облаштувати бліндажі (укриття для захисту позицій) військовим везуть будівельні матеріали: цвяхи, теплоізоляцію та мінеральну вату.

“Зараз прохолодно на вулиці, тому утеплювачі використовуються, щоб нашим хлопцям в бліндажі було тепло, комфортно. Здоров’я – це найголовніше для хлопців”, – Юрій Кулик, волонтер.

Власного транспорту волонтери не мають, – розповідає Павло Собко. Тому щоразу автомобіль просять у знайомих. Для придбання власної машини, каже, необхідно як мінімум три тисячі доларів: “Постійно когось просимо, із кимось домовляємося. Є такі, що раз допомагають, є такі що постійно допомагають, такі як Олександр. Але він скоро продає свого буса, тому знову є потреба”.

Допомогу передадуть військовим бригадам на Донеччину.

Залиште коментар