Черкаський велосипедист посів перше місце на Кубку України

Черкаський спортсмен Віталій Новаковський виборов перше місце на Кубку України з велосипедного спорту (крос) ІІ етап індивідуальної групової гонки (чоловіки, жінки) пройшов у Світловодську з 12 по 14 жовтня 2018 року. Про це повідомляється на сайті «Чемпіон».

Черкаська область на цих змаганнях представлена такими спортсменами КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради.

Віталій Новаковський в індивідуальній груповій гонці (чоловіки – 24,3км.) з результатом 1.00,39 виборов І місце.
Царан Ростислав – 6 місце, Охмак Данило – 8 місце, Підкуйко Андрій – 12 місце, Кобильник Денис – 13 місце, Романов Андрій – 15 місце, Маслій Мар’ян – 16 місце.

В естафетній парній гонці (чоловіки – 10,8 км.) Новаковський Віталій і Царан Ростислав здобули ІІ місце.