Як у Черкасах протестували проти підвищення цін на газ (фоторепортаж)

Як у Черкасах протестували проти підвищення цін на газ (фоторепортаж)

У Черкасах відбулася акція протесту проти підвищення ціни на газ для населення. Участь у ній взяли представники партій ВО “Батьківщина” та ВО “Свобода”, народний депутат України Олександра Кужель, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, депутати Черкаської міської та обласної рад, громадські активісти, керівник обласної організації профспілок Петро Шевченко та громадські активісти.

– З 1 листопада Уряд хоче підняти тариф на 23,5%. Але ми знаємо, що це ще – не межа. Відомо, що до кінця року планується підняти ціну до 35 відсотків. Ми заявляємо: досить цих експериментів над людьми! Мовчати далі вже не можна, адже люди і так вже опинилися на межі виживання! ВО «Батьківщина» вимагає від Петра Порошенка, як від гаранта Конституції, скасувати рішення про підвищення ціни на газ з першого листопада на 23,5%!, – зазначив керівник обласного виборчого штабу ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

– Я впевнена, що сьогодні подумки з нами на мітингу 99% українців. Адже підняття тарифів на газ – це справжній геноцид українського народу. Це приведе до того, що люди поженуть цю владу геть – так далеко, щоб ніхто не бачив. Вони в квітні хочуть зробити ціну 10100 грн, а в жовтні 2019-го – 14 000 грн. А сьогодні за межею бідності перебуває більше 60% українців, за даними ООН, і для них це непосильний тягар, – зазначила народний депутат від ВО “Батьківщина” Олександра Кужель.

Прочитайте ще:

Залиште коментар