Черкаськими світлофорами опікуватиметься “ЧЕЛУАШ”

Черкаськими світлофорами опікуватиметься “ЧЕЛУАШ”

Рішення “Про забезпечення безперебійного функціонування технічних засобів організації дорожнього руху (світлофорів) у м.Черкаси” ухвалив міськвиконком під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

Справа в тому, що власником 51 світлофора у Черкасах є ДП “Інформ-ресурси”, яке наразі перебуває у стадії ліквідації. Через це припиняється договор на електропостачання до світлофорів.

Аби їх не відключили, потрібно, щоб договір на постачання електроенергії до світлофорів уклало комунальне підприємство. Таким визначили КП “ЧЕЛУАШ”.

Згодом планується передання цих світлофорів з державної до комунальної власності.

1 коментар до цієї статті

  1. Валерий

    Теперь ясно почему утром на Шевченко-Университетская светофор был выключен,благодаря КП Челуаш ни дорог, ни бордюров почищенных, ни переулков, теперь еще и светофоры работать перестанут, очень мудрое решение. Когда вы уже разгоните этот Челуаш? Не умеют они работать и к своей работе относятся похабно. Вдоль Днепра набережную от ДР до парка 50-летия тоже КП Челуаш “опікується”? Пожилым, больным людям каким образом можно спустится к Днепру на прогулку, на горных лыжах, мешках, санях, кубарем?

    Відповіcти

Залиште коментар