Суд зобов’язав черкаських енергетиків власним коштом відновити електропостачання будинку садового товариства

Суд зобов’язав черкаських енергетиків власним коштом відновити електропостачання будинку садового товариства

Черкаських енергетиків через суд змусили відновити електропостачання до одного з будинків садового товариства. Його було відключено від електрики без попередження. Про це повідомляє портал «Діловий регіон».

Власниця будинку в садовому товаристві уклала з «Черкасиобленерго» договір строком на три роки в листопаді 2014 р. Після закінчення цього терміну договір вважався щорічно продовженим на кожний наступний рік, якщо за місяць до закінчення терміну його дії жодна зі сторін не висловила наміру внести поправки. Не отримавши такого повідомлення, споживачка вважала договір автоматично продовженим до листопада 2018 р. Однак наприкінці лютого її садовий будинок без попередження відключили від електропостачання.

На вимогу невідкладно відновити електропостачання будинку ПАТ «Черкасиобленерго» навіть не відповіло. І тільки після адвокатського запиту повідомило, що, на його думку, договір про користування електричною енергією від 2014 р не відповідає вимогам чинного законодавства.

Господиня будинку звернулася до суду.

У «Черкасиобленерго» зауважили, що договір від імені Черкаського міського РЕМ підписаний посадовцем, не наділеним відповідними повноваженнями. Однак доказів того, що зі сторони споживачки були порушення умов договору, енергетики надати не змогли.

Суд зобов’язав ПАТ «Черкасиобленерго» відновити електропостачання будинку за свій рахунок. Монополіст подав апеляційну скаргу, але вона також була відхилена.

Залиште коментар