Черкаський БПП-шник Сергій Рубан намалював собі 27% підтримки черкащан

Черкаський БПП-шник Сергій Рубан намалював собі 27% підтримки черкащан

Весь останній тиждень голова черкаської міської організації Блоку Петра Порошенка Сергій Рубан публікує у себе на сторінці у «Фейсбук», м’яко кажучи, недостовірну інформацію. Зміст якої наштовхує на думку, що діяч блоку Петра Порошенка остаточно втратив зв’язок з реальністю.

Рубан марить високим рейтингом, розповідає про спіритичні сеанси, подаючи і інші “дані”, які більше схожі “на переказ марсіанських хронік”. У своїх політичних опусах Рубан не гребує нічим, навіть влаштовує “танці на кістках” видатних постатей України.

Також Сергій Рубан в одному з останніх дописів пише, що його особистий мерський рейтинг становить 27%, і що найближчий його переслідувач підприємець Євпак, на думку Рубана, відстає на 10% – рейтинг якого 17%”. У своїх висновках Рубан посилається на інтернет-опитування читачів сайту Дзвін.Медіа. Оприлюднення цих даних викликало сміх навіть в читачів сторінки Рубана.

Не секрет, що результати таких опитувань легко підробити.

А от згідно результатів опитування поважних соціологів з всеукраїнської соціологічної групи «Рейтинг», у Черкасах дії чинного мера підтримує 54%. Що і можна вважати реальним і найбільшим мерським рейтингом.

Відомо, що Сергій Рубан вже відзначався оприлюдненням недостовірної інформації, про що інтернет-видання “Про головне” повідомляло раніше. Зокрема Сергій Рубан запевняв глядачів ТРК “Вікка” в перемозі БПП на виборах до ОТГ. Тоді було підраховано, що “порошенківець” здатен брехати з частотою 1,23 рази за хвилину.

Залиште коментар