Приголомшливий результат: стало відомо, скільки разів може збрехати член БПП за 20 хвилин

Приголомшливий результат: стало відомо, скільки разів може збрехати член БПП за 20 хвилин

У 20-хвилинній розмові БПП-шник Рубан зумів 15 разів збрехати. Такі підрахунки зробив політичний аналітик Віктор Орел. Результати він оприлюднив на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“Дуже показове інтерв’ю для Черкаської обласної ТРК “Вікка” дав голова Черкаської міської організації БПП Сергій Рубан.

Коментуючи результати останніх виборів до ОТГ 23 грудня 2018 року, провладний політик заявив, що БПП впевнено перемогли на цих виборах, як на Черкащині, так і в цілому по Україні.

Але, уважно проаналізувавши всі відповіді Сергія Рубана в 20-хвилинному сюжеті на ТБ, ми отримали зовсім інший вражаючий результат: мінімум 15 разів цей політик сказав відверту неправду, і ще не менше 10 разів істотно перекрутив інформацію.

Відповідаючи на питання ведучої про результати виборів 23 грудня, Рубан заявив, що в цілому по країні БПП набрало 24,5% голосів — а основні політичні опоненти – “Батьківщина” -18,5%.

Насправді, виключно згідно даних ЦВК, загалом, – БПП набрали лише 16,41% голосів — 223 мандати. “Батьківщина” в свою чергу – 27, 81% – і це 378 мандатів. За результатами підрахунку голосів на Черкащині “Батьківщина” набрала вдвічі більше, ніж БПП.

Характерно, що весь час розмови Сергій Рубан не лише відверто брехав щодо отриманих результатів політичними силами, але і маніпулював іншою інформацією, всіляко намагаючись облити брудом політичних опонентів.

Зокрема провладний політик заявив, що члени “Батьківщини” брешуть, заявляючи про свою перемогу.

Отже загальним результатом є 25 виявів брехні або відвертої маніпуляції.
Таким чином, чисто математично, Сергій Рубан бреше з частотою 1.23 за хвилину”, – пише експерт.

Додаємо посилання на це епічне інтерв*ю та дані ЦВК.

 

Залиште коментар