Черкаський ведучий поцілував відому співачку (фото)

Черкаський ведучий поцілував відому співачку (фото)

Неочікувано для Юрія Олійника завершився виступ відомої виконавиці Лани Дель Рей. Випускнику черкаського вишу і ексведучому телеканалу “ВІККА” не лише вдалося “заселфитися” із Ланою, а й поцілувати її на концерті в Португалії.

Про свою пригоду він розповів у коментарі “18000”.

Юрій уже кілька років слухає Лану Дель Рей і побував на чотирьох її концертах. Квиток на перший у Фінляндії, пригадує, йому подарували колеги. Опісля хлопець їздив на концерти виконавиці, плануючи їх під час туристичних маршрутів. Так сталося і останнього разу у столиці Португалії – місті Лісабон.

Коли хлопець вирішив придбати квиток на фестиваль, де виступала виконавиця, квитки у звичайну фан-зону були розібрані. Тож для себе він придбав квиток у віп-зону – поближче до сцени.

– Майже на кожному концерті Лана спускається до фанатів, підписує платівки, дає автографи. Цього разу було так само. Я був у яскравій червоній бобці, вона співала пісню Blue Jeans, спустилась до фанатів, фотографувалась із ними. Я крикнув їй “Lana, I love You!”, вона підійшла до мене, я спитав, чи можна зробити селфі, вона погодилась. Я поцілував її у щічку і зробив селфі, – розповідає Юрій.

Залиште коментар