Черкащани долучаються до всесвітньої акції «Година Землі»

Черкащани долучаються до всесвітньої акції «Година Землі»

Така всесвітня акція традиційно відбувається щороку останньої суботи березня. О 20-30 черкасці, як і жителі різних країн світу, вимкнуть світло на одну годину, аби засвідчити єдність дій  у боротьбі зі зміною клімату. Приміром, буде вимкнена підсвітка на громадських установах (таких як РАЦС, МВК, ОДА тощо) та інших міських об’єктах (тризуб на кільці, Вежа Шухова). Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.
Водночас у Черкасах  представники ряду молодіжних громадських організацій запропонували більш показово відзначити цю акцію, привернувши  увагу суспільства. Такі ініціативи підтримала міська влада. Сьогодні під час спільної наради були окреслені заходи, які відбудуться в обласному центрі 24 березня з нагоди всесвітньої акції «Година Землі».
Одна з ініціаторів її проведення в Черкасах- член виконкому на громадських засадах  Діана Тяско розповіла, що, починаючи з 16-ої години, у суботу, 24 березня у ТРЦ «Любава» відбудеться ряд культурно-розважальних заходів для дітей, молоді та їх батьків. Це, зокрема, різноманітні майстер-класи, виставки, концертна програма тощо.
О 20-30  на площі перед міськвиконкому розпочнеться флешмоб, у ході якого присутні сформують цифру 60 – саме на стільки хвилин буде вимкнено світло, аби засвідчити  підтримку всесвітньої акції «Година Землі».
Після чого – на площі відбудеться видовищне фаер-шоу.
Запрошуємо усіх черкасців та гостей нашого міста долучитись до міських заходів з нагоди  всесвітньої акції «Година Землі». Зокрема, взяти участь у спільному флешмобі на площі перед міськвиконкомом.

Збір бажаючих – 24 березня о 20-20.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Щорічна міжнародна подія започаткована Світовим фондом дикої природи. Акція проводиться останньої суботи березня. Усі господарства та комерційні установи мають вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Мета акції – стимулювати зацікавлення населення світу до потреби протидії зміні клімату.

Вперше  «Година Землі» була організована Світовим фондом дикої природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008 році. Варто відзначити, що ця кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років. До неї приєдналися більше  7000 міст у 187 країнах зі всього світу.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна компанія робить наголос про необхідність щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. А також  надасть можливість кожному громадянину зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації задля  майбутнього природного середовища країни.

Підтримайте ініціативу проведення “Години Землі” шляхом вимкнення світла та приладів на одну годину!

Прочитайте ще:

Залиште коментар