Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають на автодорогах Черкащини

Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають на автодорогах Черкащини

Минулої доби на Черкащині знову пройшов снігопад, тож роботи з ліквідації наслідків негоди на автодорогах державного значення не припинялися. Філії ДП «Черкаський облавтодор» продовжили працювати у посиленому цілодобовому режимі для забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами державного значення у всіх районах області. Про це на сторінці в “Фейсбук” інформує прес-служба САД у Черкаській області
Станом на ранок 21 березня обмежень у русі транспорту на територіїЧеркаської області немає, проїзд забезпечено. Температура повітря по області становить від -5 до -7º С, без опадів.
На автомобільних дорогах області вночі та вранці 20 березня працювало 87 одиниць спецтехніки та понад 100 працівників філій ДП «Черкаський облавтодор». Для боротьби з ожеледицею на дорогах та наслідками снігопаду було використано понад 1000 тонн протиожеледної суміші. Наразі дорожники продовжують роботи з очищення та посипки автомобільних доріг області.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв, утриматися від поїздок та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки, адже це перш за все безпека усіх учасників дорожнього руху. Служба автодоріг області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів.
Служба автодоріг області закликає водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху, бути уважними та обережними за кермом, зважати на прояви негоди, не перевищувати швидкість, не виконувати ризикованих маневрів та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прочитайте ще:

Залиште коментар