Черкащанин став переможцем етапу Кубку України з пожежно-прикладного спорту

Подія відбулася 8-9 серпня на базі спортивного комплексу “Локомотив” в місті Чоп Закарпатської області.  Змагання за кубок України з пожежно-прикладного спорту, присвячені 27-й річниці Незалежності України. Про це ПроГоловне повідомили у прес-службі ДСНС України у Черкаській області.

Участь у змаганнях брали 15 команд та 134 учасники із різних куточків України та вищих навчальних закладів структури ДСНС.

Впродовж 2-х днів спортсмени боролися за першість у таких видах спорту: подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежна естафета 4х100 м., підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної вежі та бойове розгортання від мотопомпи.

Показавши високу підготовку та професійну майстерність у підійманні штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної башти, команда Управління ДСНС України у Черкаській області та команда із Одеської області поділили між собою золото, а команда з міста Києва посіла третє загальнокомандне місце.

У особистих заліках, в черговий раз підтвердив свій статус чемпіона України – рятувальник Черкаського гарнізону майстер спорту України Сергій Мазуренко із результатом 13,62 секунди. Друге місце у напруженій боротьбі виборов його друг по команді майстер спорту України Євген Ковбаса, подолавши дистанцію за 13,76 секунд.

Виконуючи іншу вправу, збірній команді Управління не вистачило майже 2-ві сотих секунди, аби отримати срібло. Так, подолавши пожежну естафету із результатом  58,57 секунди, збірна команда черкаських рятувальників здобула бронзу, поступившись колегам із Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, які виконали вправу за 58,40 секунд. Першими у цій вправі стали спортсмени Одеської області із результатом 56,63 секунди.

У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами дещо не вистачило духу нашій команді, аби отримати бронзову медаль. У цьому виді черкаські спортсмени-рятувальники зайняли 4-те загальнокомандне місце.