У Черкасах оголошено пожежну небезпеку

У Черкасах оголошено пожежну небезпеку

Черкасцям заборонили розпалювати багаття у лісі. Встановили високу (4 класу) та місцями надзвичайну (5 класу) пожежну небезпеку. Зокрема, за прогнозом Черкаського обласного центру з гідрометеорології, найближчі дні утримається суха та спекотна погода, а отже й найвищий рівень пожежної небезпеки.  Про це ПроГоловне повідомило обласне управління лісового та мисливського господарства.

Основною причиною виникнення лісових пожеж залишається людський фактор. Досить часто відпочинок та дозвілля населення завдають шкоди лісовому господарству.

Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства ст. 77 КУпАП за порушення вимог пожежної безпеки в лісах внаслідок необережного поводження з вогнем передбачена адміністративна відповідальність з накладанням штрафу на громадян від п`яти до п`ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 85 грн. до 255 грн.), на посадових осіб – від п’ятнадцяти до п`ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 255 грн. до 850 грн.).

Якщо ж ви виявили загоряння в лісі, терміново повідомте Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства за телефоном (0472) 37-00-72 або 101 та приступіть до його гасіння первинними засобами – землею, піском, гіллям.

Залиште коментар