Черкащина має 7,6 млн гривень відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв

Черкащина має 7,6 млн гривень відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв

На початок 2018 року на рахунках місцевих рад Черкаської області акумульовано 7,6 млн гривень, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Зокрема протягом 2017 року надійшло 390,18 тис. грн. Найбільше зазначених коштів перебуває на рахунках місцевих рад Звенигородського (1,3 млн. грн.), Черкаського (1,4 млн. грн.), Канівського (900,83 тис. грн.), Смілянського (859,54 тис. грн.) і Жашківського (758,26 тис. грн.) районів.

Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Сільські, селищні й міські ради цього року використали лише 408,75 тис. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, а саме: 63,6 тис. грн. Жашківська міська рада спрямувала на виготовлення робочого проекту із землеустрою на поліпшення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, 329,18 тис. грн. Неморозька сільська рада Звенигородського району виділила на будівництво гідротехнічних споруд для охорони земель від підтоплення на землях комунальної власності, також 13,77 тис. грн. пішло на проведення нормативної грошової оцінки земель в адмінмежах Бачкуринської сільської ради Монастирищенського району та 2,2 тис. грн. – на такі ж роботи в адмінмежах Бужанської сільської ради Лисянського району.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області закликає органи місцевого самоврядування активніше використовувати кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, для потреб у земельній галузі.

Довідково:

Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі заборонено.

Залиште коментар