Черкащина першою ухвалила регіональну Стратегію розвитку малого та середнього бізнесу

Черкащина першою ухвалила регіональну Стратегію розвитку малого та середнього бізнесу

На сесії обласної ради депутати затвердили Програму реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018-2020 роки. Напрацювали її представники бізнесу, громадськості, залучені експерти.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на директора Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Романа Карманніка.

Підтримана Програма – стратегічний план на найближчі три роки, який спрямований на забезпечення розв’язання проблем розвитку підприємництва, навчання підприємців, створення єдиного інформаційного порталу, розвиток інфраструктури підтримки підприємництва, проведення торгово-економічних місій та фінансово-кредитна підтримка.

“Це був шлях довжиною у майже рік, – зауважив Роман Карманнік. – Влітку на сесії обласної ради прийняли регіональну Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва. Вона стала другою в Україні. Тепер же ми перші, хто затвердив на сесії обласної ради План реалізації регіональної Стратегії, документ, без якого вона не буде працювати. Відтепер прийнята Програма є офіційним документом регіональної політики, обов’язковим до виконання”.

Відзначимо, експертно допомагали з розробкою Стратегії реалізації МСП та Програми її реалізації фахівці Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Залиште коментар