Черкащина залучає міжнародні інвестиції у соціальну сферу

Черкащина залучає міжнародні інвестиції у соціальну сферу

Черкащина залучає інвестиції для благодійної допомоги для соціальної сфери в області. Про це повідомив очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

“Кілька років тому ми з командою активізували роботу з міжнародними інституціями й організаціями. Усе це задля пошуку додаткового ресурсу на розвиток. Приміром, у соціальній сфері бюджетних коштів вистачає здебільшого тільки на утримання закладів.

Отож відтоді лише для об’єктів соціальної сфери ми залучили понад 30 млн грн благодійної допомоги. Для прикладу: завдяки співпраці з Турецьким агентством зі співробітництва та координації (ТІКА) при Раді Міністрів Турецької Республіки в Україні в області реалізовано низку проектів на понад 10 млн грн. Черговий проект утілено в Черкаському геріатричному пансіонаті. Там поремонтували й оснастили харчоблок, а також закупили потрібне реабілітаційне обладнання. Наступний проект плануємо спільно реалізувати в Будищанському психоневрологічному інтернаті. До речі, в медичній сфері ми теж аналогічно вибудовуємо роботу.” – зазначив Юрій Олегович.

Прочитайте ще:

Залиште коментар