У Черкасах стартував експо-фест

У Черкасах стартував експо-фест

Сьогодні в Черкасах розпочався перший в Україні експо-фест AGROSHOW UKRAINE 2017. Це один із найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА, передає кореспондент УНН-Центр.

Під час експо-фесту буде діяти фестиваль інновацій, у межах якого буде зафіксований рекорд України з кількості дронів у небі в одному місці. Також під час офіційного відкриття фестивалю учасники зможуть транслювати демонстрацію новинок на головну сцену та екрани.

Найочікуванішою подією на AGROSHOW UKRAINE 2017 стане “Лабораторія агромаркетингу”.

Розважатиме відвідувачів протягом трьох днів днів (експо-фест триватиме до 20 травня) насичена тематична шоу-програма. У межах AGROSHOW UKRAINE 2017 відбудеться ПоросяФест — забіги поросят, DroneExpoShow — виступ танцюючих в небі дронів, TractorWash Girls — шоу мийки тракторів, Agrimotor Challenge — перегони та змагання між тракторами, долання смуги перешкод, Horse-Raise — майстеркласи кінного клубу, БарбекюФест тощо.

Довідка: Експо-фест — це сучасний виставковий формат open-air, який поєднав в собі комерційну, освітню та розважальну платформи. Захід проводиться за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації та управління АПК в Черкаській області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар