Черкасець вдруге потрапить за грати за торгівлю наркотиками

Черкасець вдруге потрапить за грати за торгівлю наркотиками

Громадянин  К., 29-річний, раніше судимий за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин,  придбав та незаконно зберігав з метою подальшого збуту для особистого матеріального збагачення психотропну речовину – амфетамін. Про це повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

Його було зупинено працівниками поліції. Після проведення поверхневої перевірки чоловік видав правоохоронцям 10 поліетиленових пакетів із вмістом порошкоподібної речовини, яка відповідно до висновку судової хімічної експертизи містить у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін.

На даний час гр. К. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання психотропної речовини з метою збуту, вчинене повторно).

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування з метою встановлення всіх фактичних обставин та скерування до суду обвинувального акту.

За вчинене чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар