Викладач уманського вишу встановив новий рекорд України

Представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гідно виступили на Міжнародному чемпіонаті «ІІ BEAST CHEMPIONSHIP» федерації пауерліфтингу України, який нещодавно пройшов у столиці, повідомляє сайт “Чемпіон“.

Студент факультету фізичного виховання Владислав Мошенський та викладач кафедри спортивних дисциплін УДПУ Сергій Ільченко вкотре довели свою силу і витривалість на змаганнях високого представницького рівня: з-поміж більше 200 спортсменів, які взяли участь у протиборствах, уманські спортсмени були серед найкращих.

За правилами змагань вага штанги відповідала вазі атлета, на виконання вправи відводилось п’ять хвилин.

За підсумками Міжнародного чемпіонату кандидат в майстри спорту України Владислав Мошенський виборов ІІ місце у категорії 100 кг серед юніорів. Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату: він посів І місце з результатом 77 повторень у ваговій категорії до 90 кг, встановив новий рекорд України та виборов ІІІ місце в абсолютній першості.