Черкасець виготовив наркотик з макової соломки власноруч

Черкасець виготовив наркотик з макової соломки власноруч

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно жителя м. Черкаси, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, повторно) та ч.1 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Про це повідомили в Черкаській місцевій прокуратурі.

Установлено, що зловмисник, будучи раніше засудженим, незаконно придбав наркотичний засіб, обіг якого заборонено – «макова соломка» та виготовив з нього концентрат, який зберігав за місцем свого проживання.

Завдяки принциповій позиції державного обвинувача, який враховуючи тяжкість вчиненого злочину та суспільну небезпеку скоєного, наполягав на суворому покаранні, вироком Соснівського районного суду чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 309 та ч.1 ст 311 КК України та засуджено до 2 років 3 місяців позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

Залиште коментар