Конкурс знавців англійської мови «Paddington» виявив найкращих мовознавців серед учнів 6-7 класів

Конкурс знавців англійської мови «Paddington» виявив найкращих мовознавців серед учнів 6-7 класів

На базі Першої міської гімназії відбувся другий (фінальний тур) міського конкурсу знавців англійської мови «Paddington» для учнів 6-7 класів. Конкурс проводився вперше та мав на меті поглибити культурологічні та країнознавчі знання, виявити та підтримати лінгвістично-обдарованих учнів, активізувати їх творчу ініціативу.

Про це повідомив департамент освіти Черкаської міської ради.

І тур (заочний) проводився у вигляді он-лайн змагання для всіх бажаючих на сайті конкурсу. Перше завдання, базувалось на знанні інформації про Paddington Bear та перегляді мультиплікаційних фільмів про нього (І, ІІ частини) англійською мовою. Друге завдання дало можливість визначити рівень володіння англійською мовою (міжнародний рівень KET for schools). Учасниками ІІ туру стали 28 учнів загальноосвітніх закладів міста (ФІМЛІ, СШ №28, приватна школа «Перлина», ПМГ, НВК №34, ЗОШ № 8, 7, 6, 4, 30,2, 19), які отримали більше ніж 40 балів з 70 можливих у першому турі.

Фінальний тур складався з трьох етапів: сприймання на слух, усного продукування та творчого завдання.

У нелегкій боротьбі перемогу здобула Коваленко Марія, учениця ЗОШ №4. ІІ місця отримали Гайко Єва та Сузукі Вікторія (ПМГ), ІІІ місця – Смірнова Поліна (ФІМЛІ), Самотуга Світлана, Хандусь Уляна, Редько Аліна та Квасова Поліна (ПМГ).

Переможці отримали дипломи та статуетки «Paddington», привезені з Ірландії, в подарунок. Решта учасників конкурсу отримали символічні винигороди та Дипломи за участь.

Залиште коментар