Черкащанка має 30 тисяч підписників у Instagram

Черкащанка має 30 тисяч підписників у Instagram

Аліна Носенко з Черкас має більше 31 тис. підписників у Instagram. Вона розповідає про мистецтво фотографії. Блог почала вести кілька років тому, пише “Gazeta.ua“.

“Фото – це моє хобі. Спочатку не сприймала блогерство в соцмережах, як щось серйозне. Але згодом мені сподобалося фотографувати композиції із різних речей, – розповідає Gazeta.ua Аліна. – Хочу показати людям, що робити гарні знімки – просто. Розповідаю про композицію, гармонію та обробку світлин. Надихаю підписників експериментувати. Фото і допис публікую раз на день. На підготовку однієї публікації витрачаю 3-6 годин”.

Аліна – вчитель дошкільної освіти. Вона одружена, зараз не працює. Любить подорожувати.

“Крім фото, знімаю відео. Записую розповіді про своє буденне життя або про корисні факти, які дізнаюся. Спочатку цих зйомок дуже соромилася. Не подобалося як виглядаю в кадрі, що говорю суржиком, заговорювалася. Із практикою все це поборола. Чим більше відео публікувала, тим легше було. Боялася знімати ролики на вулиці та при рідних. Думала, що будуть критикувати. Але вони підтримали. Знімаю спільні відео із своїм чоловіком, мамою, братом”.

Веде блог українською. Іншими мовами не змогла б висловлюватися настільки вільно, каже блогерка.

“Для мене важливо бути щирою із власними підписниками. Хочу бути їхнім другом. Я не заробляю на своєму блозі. Хоча іноді буває беру замовлення від магазинів сфотографувати певні речі на продаж. Зазвичай замовляють відразу 10-15 фото. За кожну платять 30-60 грн залежно від кількості предметів, складності композиції. Деякі блогери цим гарно заробляють. Роблять фото для кількох магазинів на постійній основі”.

Залиште коментар