Черкащанка ввійшла в фінал конкурсу «Краса країни»

Черкащанка ввійшла в фінал конкурсу «Краса країни»

У першому загальнонаціональному народному конкурсі краси взяли участь 27 учасниць із різних міст України. Нещодавно завершився півфінал. Українці обрали 15 найкрасивіших жінок. Серед них – 27-річна красуня-кам’янчанка Марина Старовірець, яка представляє Черкаську область. Про це пишуть «Вечірні Черкаси».

Як розповідає Марина, кам’янчанкою вона стала два роки тому, коли переїхали сюди жити з чоловіком.

Моє коріння на Вінниччині. Згодом чоловікові запропонували роботу у господарстві “АгроПлюс-2006”. Сашкові та й мені все сподобалося і ми переїхали. Спочатку було трохи самотньо — знайомих не було, та потім все налагодилося. Обжилися. Тут люди дуже добрі, – говорить Марина Старовірець. Я — кам’янчанка. – Я відразу полюбила це красиве, затишне містечко. Хочу, щоб більше туристів дізналися про нього, відвідали заповідник, побачили Тясминський каньйон.

Марина працює моделлю з 2016 року. Закінчила школу моделей “MODAS” у Кам’янці-Подільському. Працює з відомими в Україні брендами, модельєрами. Зокрема, брала участь в Українському тижні моди (представляла колекцію одягу від Golets). Окрім цього, має дві вищі освіти зі спеціальності “менеджмент організацій” (працювала два роки) і “технолог переробки продукції тваринництва”.

Чоловік завжди підтримував жінку у всьому.

За словами марини, конкурс “Краса країни” відрізняється від інших конкурсів краси тим, що він є соціально важливим. Половина коштів, зібраних під час голосування, буде перерахована на підтримку благодійного проекту “Здолаємо рак разом” для онкохворих. У ролі журі — народ України. Тобто голосують за конкурсанток звичайні люди. Вартість голосу — 9 гривень. Те, що цей конкурс особливий і перший у своєму роді, свідчить і те, що його учасницями стали жінки різного віку, розмірів та статури.

Марині для перемоги потрібно набрати якнайбільшу кількість голосів. 25 квітня завершилося півфінальне голосування і Марина опинилась серед 15 фіналісток. Голосування за переможницю вже розпочалося і триватиме до 14 червня. Зараз триває підготовка до суперфіналу, який відбудеться на сцені Київського національного академічного театру оперетти, і на якому всі дізнаються ім’я переможниці.

Проголосувати за Марину можна на сайті krasakrainy.com у розділі УЧАСНИЦІ. Там же є посилання на її анкету учасниці та відеовізитівку на Інтернет-ресурсі yotube. Поширення її сторінки у соціальній мережі Facebook також сприятиме перемозі.

У фіналі повинні відбуватися зйомки у рідному місті. Саме тоді зйомки відбувалися у рідному місті учасниці. От тоді я планую представити Кам’янку, як туристичне місто з цікавою історією – каже кам’янчанка.

У разі перемоги представлятиму Україну на Міжнародному конкурсі краси у Китаї, Женьшень, “Місіс Земна куля-2019”.

Як і раніше, працюватиму моделлю, можливо, пропонуватимуть роботу відомі та цікаві модельєри. Також планую і надалі займатися благодійністю. Намагатимуся реалізувати себе у цьому напрямку, – поділилась планами Марина Старовірець.

Залиште коментар