Черкащанин відсидить 9 років за вбивство знайомого

Черкащанин відсидить 9 років за вбивство знайомого

В Умані було засуджено зловмисника, який під час сварки вбив свого знайомого. За вчинене він відсидить за гратами 9 років.

17 грудня зловмисник, перебуваючи в домоволодінні за місцем проживання свого знайомого в м. Умань Черкаської області, в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки з ним, що переросла в бійку, наніс останньому ножові поранення, від яких настала смерть потерпілого. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Черкаської області.

Уманською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно жителя м. Умань Черкаської області, який обвинувачувався в умисному вбивстві свого знайомого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

За результатом судового розгляду Уманським міськрайонним судом Черкаської області чоловіка визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, та засуджено до 9 років позбавлення волі.

Залиште коментар