З нагоди професійного свята вчителі Черкас отримають премії

З нагоди професійного свята вчителі Черкас отримають премії

У Черкасах у ПК “Дружба народів” відбулися урочистості до Дня учителя. Це свято в Україні відзначають у першу неділю жовтня.

Привітати педагогів завітали заступники міського голови Ігор Волошин та Ігор Коломоєць, головний освітянин Черкас Сергій Воронов із заступниками, депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін, голова Черкаської міської організації профспілки працівників освіти і науки Ганна Федорченко.

Остання зазначила, що їй приємно констатувати, що у Черкасах немає проблем із виплатою заробітної плати, із виплатою надбавок для працівників навчальних закладів. А директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов повідомив приємну звістку, що міська влада подбала про те, щоб педагоги до професійного свята отримали премії.

Найкращих представників галузі нагородили подяками міського голови, грамотами, медалями “За сумлінну працю”, цінними подарунками, а також грамотами облдержадміністрації та освітянської профспілки.

Окремо привітали, запросивши на сцену, молодих педагогів, які тільки в цьому році розпочали свій трудовий шлях.

Потім працівникам освітньої галузі Черкас свою нову концертну програму “Україна-Європа” подарували артисти Черкаського обласного узично-драматичного театру ім.Т.Шевченка.

Після заходу депутат міської ради Юрій Тренкін зауважив:

– Із великою приємністю взяв участь у міському святі з нагоди Дня працівника освіти.
Тривалий час опікуюся закладами мікрорайону Митниця. Освітянські колективи є найактивнішими учасниками змін не лише у своїх закладах, а й місті в цілому. На моє переконання, ми повинні змінити саме ставлення до освітянськоі професії. Адже ставка має бути зроблена на майбутнє нашого міста та держави. Господарська діяльність нашої команди засвідчила, що пріоритетним напрямком розвитку міста є розвиток закладів освіти.

Залиште коментар