Черкащанин зі своїм улюбленцем став кращим на чемпіонаті світу з Дог Пуллера

Черкащанин зі своїм улюбленцем став кращим на чемпіонаті світу з Дог Пуллера

Золотоніський дресирувальник Сергій Бебко разом зі своїм улюбленцем підкорив чемпіонат світу з Дог Пуллера, який проходив 7 жовтня у Празі (Чехія).

Сергій Бебко та його фокстер’єр Бада посіли перше місце у бігові та друге у стрибках (категорія MINI). В результаті виступу у двох дисциплінах вони стали мультичемпіонами Світу в категорії MINI. Аналогічний титул отримала і збірна України, разом із колегами з Південної Кореї та Чехії. Про це повідомляє zolotonosha.ck.ua.

Дог Пуллер – це новий, унікальний вид спорту з собаками, заснований на вправах «біг» та «стрибки». Перший чемпіонат був проведений в Чернігові у вересні 2012 року і з кожним роком набирає все більшої популярності.

Учасники виборювали першість у двох основних дисциплінах – біг та стрибки. Також були розподілені на чотири категорії: MINI — максимальний зріст у холці 45 см, MAXI — зріст у холці понад 45 см, HIGH DRIVE — бордер-коллі, австралійська вівчарка, келпі, бельгійська вівчарка і метиси, BULL — бультер’єри та метиси.

Загалом на турнірі змагались 70 учасників – представники Південної Кореї, України, Португалії, Словаччини, Угорщини, Чехії та Росії.

Залиште коментар