Юрист дав оцінку розповсюдженим у ЗМІ висновкам Інституту держави і права

Юрист дав оцінку розповсюдженим у ЗМІ висновкам Інституту держави і права

Поширена у засобах масової інформації науково-правова оцінка співробітника Інституту держави і права імені В.М. Корецького дій Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка щодо організації та проведення 22 серпня цього року сесії міської ради, на думку в. о. директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Олександра Мазура є упередженою та необ’єктивною. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Оскільки направлена проти міського голови, а не для досягнення об’єктивної науково-правової мети. Це – аж ніяк не відповідає стилю та змісту подібних документів, які насамперед мають дотримуватись принципу нейтральності в оцінці подій.

Олександр Мазур наголошує, що Інститут держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України і його наукові співробітники взагалі не уповноважені надавати будь-яку офіційну оцінку чи висновки діям посадових осіб органу місцевого самоврядування. На кшталт: ініціювання імпічменту міського голови, дострокового припинення повноважень депутатів міської ради, або – наполегливої рекомендації в оскарженні рішень міської ради у суді.

Оскільки вони не є правозастосовним органом. Натомість здійснювати подібні оцінки і, відповідно, висновки – виняткова прерогатива і компетенція суду, визначена державою і затверджена на законодавчому рівні, – переконаний головний юрист міської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар