Черкаська “Батьківщина” підтримала звернення до влади щодо вирішення критичної ситуації на  ПАТ «Черкасиобленерго»

Черкаська “Батьківщина” підтримала звернення до влади щодо вирішення критичної ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго»

Фракція “Батьківщина” у Черкаській обласній раді підтримала звернення  до Президента України, Ради національної безпеки і оборони, Кабміну, ВР України, СБУ, НАБУ щодо кризового стану на ПАТ «Черкасиобленерго».

Про це депутат Черкаської обласної ради, голова фракції “Батьківщина” Михайло Мушієк заявив з трибуни під час позачергової сесії обласної ради, яка відбулася сьогодні, 25.05.2017р, ще до початку голосування.

Крім того він повідомив присутнім, що працівники  ПАТ «Черкасиобленерго» ще минулого тижня зверталися до голови Черкаської обласної ради О.Вельбівця з пропозицією про проведення позачергової сесії для вирішення кризової ситуації, що склалася на підприємстві. Проте, зі слів М.Мушієка, голова облради не відреагував на таке звернення.

“Подивіться, його і сьогодні немає на такому серйозному засіданні позачергової сесії обласної ради, – звернув увагу присутніх Михайло Мушієк. – Де він? Від кого він ховається?! Фпктично позачергову сесію було скликано керівництвом Черкаської облдержадміністрації”.

“Батьківщинівець” також повідомив, що на наступну сесію Черкаської обласної ради, проведення якої планується на 9 червня, він готує проект рішення про дострокове припинення повноважень голови Черкаської обласної ради О.Вельбівця.

Звернення до керівництва країни було прийнято 58 голосами депутатів Черкаської обласної ради.

Залиште коментар