Черкаська «Батьківщина» взяла участь у з’їзді партії із залученням нових digital-технологій

Черкаська «Батьківщина» взяла участь у з’їзді партії із залученням нових digital-технологій

Сьогодні, 16 вересня 2017 року, Черкаська обласна парторганізація взяла участь у інтерактивному з”їзді партії ВО «Батьківщина», який проходив із залученням нових інформаційних технологій.

Новітній формат заходу передбачав використання таких digital-технологій, як онлайн-трансляції у різні регіони України, прямі включення у соціальні мережі – Facebook та Youtube.

До Чекрас для участі в інтерактивному з”їзді прибули “батьківщинівці” з усіх куточків області.

У роботі з”зду взяли участь голова обласної партійної організації “Батьківщина” Анатолій Бондаренко, перший заступник голови Михайло Мушієк, депутат Черкаської обласної ради Роман Буданцев, серед гостей – народний депутат України Вадим Івченко.

Головне питання порядку денного 14-го з’їзду (6 етап) – про участь політичної сили у виборах місцевих голів та депутатів у 201 об’єднаній територіальній громаді, які відбудуться 29 жовтня 2017 року, відкликання депутатів місцевих рад на підставі норм про імперативний мандат, а також зміни до статуту партії.

Зазначимо також, що «Батьківщина» делегує для участі у виборах понад 4 тис. кандидатів у депутати рад ОТГ. Зокрема, на Черкащині вибори проходитимуть у 14 ОТГ. Черкаська “Батьківщина” делегує 288 кандидатів у депутати.

Прочитайте ще:

Залиште коментар