Чотири тролейбуси утрьох: у Черкасах богатирі встановили новий рекорд України

Чотири тролейбуси утрьох: у Черкасах богатирі встановили новий рекорд України

Сьогодні під час святкування Дня міста у Черкасах було встановлено новий рекорд України: три стронгмени протягли на 36 метрів зчіпку з чотирьох тролейбусів, передає кореспондент «Проголовне».

Три спортсмени – Олександр Лашин з Маріуполя, Олександр Педан з Чернігова та черкасець Віктор Юрченко сьогодні змогли зрушити з місця і протягти на 36 метрів без будь-яких допоміжних засобів зчіпку з чотирьох тролейбусів загальною вагою 75 600 кг. Цей рекорд було зафіксовано представником Національного реєстру рекордів Ігорем Підчубеєм. На це дійство, за яким спостерігало чимала громада черкащан, вони витратили 44 секунди.

 

Під скандування «Молодці!» спортсмени поділились враженнями.

– Учора, під час останнього тренування на Хімселищі, Олександр Лашин дещо пошкодив зв’язку на одній нозі. Тож сьогодні ми мусили працювати не шістьма, а тільки п’ятьма ногами, і тим не менше рекорд встановлено, – повідомив одразу Віктор Юрченко.

Саме він запросив своїх колег на сьогоднішнє свято і дякував міському голові Черкас Анатолію Бондаренку за надану можливість влаштувати таке свято спорту, за увагу до справ спорту і освіти. У відповідь Анатолій Васильович дякував Віктору Юрченку за спеціально для нього розроблений комплекс вправ, який дозволив позбутися болю в спині і допомагає тримати себе у чудовій фізичній формі.

Свій рекорд спортсмени присвятили Черкасам, які сьогодні святкують свій день народження.

Залиште коментар