Черкаська гімназія № 31 знову представила Україну на міжнародному конкурсі

Черкаська гімназія № 31 знову представила Україну на міжнародному конкурсі

Вже другий рік поспіль народний художній колектив вокальна студія “Карамель”, якою керує Світлана Сємілєткіна Черкаської гімназії № 31 бере участь у проекті Schoolovision, який є аналогом дитячого Євробачення на міжнародній платформі eTwinning. В 2016 році вони отримали перемогу, посівши 1 місце. Цього року колектив має 3-є місце. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

В конкурсі брали участь 33 Європейські країни – Німеччина, Польща, Англія, Бельгія, Іспанія, Мальта, Італія, Чехія, Словаччина та інші.

Успіху досягли завдяки дружній і творчій команді. Колектв виконав пісню “Моя планета Земля”, авторами якої є народний артист Україні Олег Марцинківський та  Олексій Кононенко.  Кліп  до пісні створений PROSTOR Studio.  Упродовж року учні працювали над проектом, спілкуючись між собою, переглядали кліпи різних країн.

12 травня відбулося голосування. Все було як на справжньому Євробаченні – і хвилювання і радість! Пісня у виконанні вокальної студії “Карамель” не залишила байдужими більшість учасників проекту.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар