Путін почне з нового наступу на Україну: The Telegraph опублікував 5-етапний план нападу Росії на ЄС

Військові аналітики, з якими консультувалися британські журналісти, описали, як можуть розгортатися події до кінця 2024 року. Експерти запевняють, що Росії для великої війни потрібно буде мобілізувати на понад 40 відсотків більше військ, ніж Європейському Союзу.

Британська газета The Telegraph представила новий потенційний сценарій атаки Путіна на Європу, зокрема, на деякі країни НАТО.

Як Путін нападатиме на Європу

Як інформує видання, сценарій мав би складатися з п’яти етапів і зрештою призводив би до прямої конфронтації з Росією. Свої прогнози у виданні проілюстрували відповідними мапами. Військові аналітики, з якими консультувалися британські журналісти, описали, як можуть розгортатися події до кінця 2024 року.

Як інформує видання, сценарій мав би складатися з п’яти етапів і зрештою призводив би до прямої конфронтації з Росією. Свої прогнози у виданні проілюстрували відповідними картами. Військові аналітики, з якими консультувалися британські журналісти, описали, як можуть розгортатися події до кінця 2024 року.

Етап 1 – весна 2024 року: Путін мобілізує 200 000 військових і розпочинає новий наступ на Україну на тлі її підтримки з боку Заходу.

Етап 2 – літо 2024 року: Росія атакує країни Балтії кібератаками та викликає заворушення серед етнічних росіян.

Етап 3 – осінь 2024 року: Росія використовує заворушення як привід для початку військових навчань у Білорусі та військового посилення Калінінградської області.

Етап 4 – зима 2024 року: Росія ініціює конфлікт у Сувалкському коридорі проти Польщі та країн Балтії.

Етап 5 – протистояння: коли Росія кине виклик силам НАТО, Путін вирішить, чи починати наступ на європейську територію.

Для війни з Європою Путіну потрібно буде 2 мільйони військових

Експерти наголошують, що Росії для такої війни потрібно буде мобілізувати на понад 40 відсотків більше військ, ніж Європейському Союзу. Об’єднані війська ЄС налічують близько 1,4 мільйона військовослужбовців, тож для війни на виснаження Росії потрібно буде мати близько 2 мільйонів військових. До того ж, Росії потрібно буде подвоїти або потроїти свої військові витрати відносно ВВП.

“Російська економіка продовжує перебувати під санкціями Заходу. Лише нафтове ембарго коштує їй сотні мільярдів доларів. Повторне подвоєння або потроєння військових витрат призведе до банкрутства за кілька років”, – підкреслюють експерти. За їхніми словами, Росії не вистачить економічних ресурсів, щоб реалізувати такі військові дії.

Нагадаємо, що країни Балтії готуються до війни з Росією і закликають інші країни “прокинутися”. За словами експрезидентки Литви Далі Грібаускайте, вже занадто пізно для стримування Росії.

Джерело: Експрес

Залиште коментар