Черкаська міська влада надає гранти у галузі освіти

На зображенні може бути: текст

Положення загальноміського конкурсу на отримання грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти сьогодні прийняли на засіданні виконавчого комітету. Про це повідомляє пресслужба Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Напрями реалізації грантових проєктів такі:
Освітній івент – проєкти, в яких запропоновано проведення розвиткового, навчального, виховного заходу із залученням учнівської молоді міста.
Навчальний продукт – проєкти, по завершенню яких буде розроблено методичні матеріали (онлайн посібники, відеоролики тощо) для підвищення якості освіти у ЗЗСО.

Максимальний розмір гранту за кожним напрямом становить 30 000 грн.
Заявки можна подавати до 30 травня.
«Ми неодноразово наголошували, що освіта – один із найважливіших чинників розвитку нашого міста. Тому ми максимально спрямовуємо наші сили та можливості, аби вдосконалювати якість освіти в ЗЗСО міста, розвивати ініціативи учнівського самоврядування та створювати сучасний освітній простір», – прокоментувала профільна заступниця міського голови Anastasiia Chubina.
Загальноміський конкурс оголошено в межах Міської програми розвитку ЗЗСО на 2022-2027 рр., яка була прийнята в 2021 році з метою реформування загальної середньої освіти, створення сприятливих умов для підвищення якості загальної середньої освіти, розвитку учнівського самоврядування, забезпечення рівного доступу дітей та учнівської молоді до якісної шкільної освіти в безпечному, комфортному, інклюзивному та сучасному освітньому середовищі.

Залиште коментар