На обороноздатність країни Черкаська міська рада виділила понад 1 млрд 100 млн гривень, – Юрій Тренкін

На обороноздатність країни Черкаська міська рада виділила понад 1 млрд 100 млн гривень, – Юрій Тренкін

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін дав відповіді на питання черкаських журналістів стосовно видатків із місцевого бюджету на підтримку Збройних Сил України, на посилення обороноздатності країни, формування бюджету та інші питання, які цікавлять громаду.
Юрій Тренкін, зокрема зупинився на темі, якою нерідко маніпулюють опоненти, – виділення коштів міського бюджету на підтримку ЗСУ.
Він наголосив, що виділення коштів із місцевого бюджету на підтримку Національної гвардії, територіальної оборони, Національної поліції чи Служби Безпеки України, які направляють своїх працівників до найгарячіших точок країни, де ідуть запеклі бої, теж є допомогою обороноздатності країни.
«Наші опоненти взяли чітко абревіатуру «ЗСУ» і вибрали ті кошти, які переведені виключно на ЗСУ. Я хочу сказати, що на обороноздатність країни Черкаська міська рада виділила понад 1 млрд 100 млн гривень. Ця цифра щодня зростає, адже щодня йдуть видатки за цими статтями. Щодня є звернення від відповідних структур, вони опрацьовуються нашим управлінням цивільного захисту та розглядаються на засіданнях виконкому і сесіях. Я не знаю жодного звернення, поданого відповідно до вимог чинного законодавства, яке не опрацьоване. На останній сесії депутати прийняли рішення про виділення 1,5 млн грн нашій територіальній обороні, 1,5 млн – ще одній бригаді (не буду називати), також виділено кошти полку «Азов». Щотижня ведуться перемовини і закуповуються великовантажні автомобілі для наших військових підрозділів», – розповів Юрій Тренкін.
Він також зауважив, що робота із закупівлі авто для потреб ЗСУ не припиняється і ведеться щоденно. Майже на кожній сесії передаються вантажівки для фронту. Вони закуповуються за кошти Черкаської міськради і безоплатно передаються для окремих військових підрозділів.
«На останній сесії Черкаської міськради було вирішено передати 6 спеціалізованих військових вантажівок, які уже повністю відремонтовані, пройшли технічні огляди і найближчим часом будуть на фронті», – сказав Юрій Тренкін.
Детальніше за покликанням:

Залиште коментар