Черкаська обласна рада схвалила нову програму підтримки ветеранів та членів родин

Черкаська обласна рада схвалила нову програму підтримки ветеранів та членів родин

20-та сесія Черкаської обласної ради затвердила оновлену програму підтримки ветеранів та членів їхніх сімей, презентовану командою ОВА у рамках Регіонального ветеранського форуму на початку серпня 2023 року. Ця програма передбачає низку нових комплексних рішень, пов’язаних із підготовкою громад до повернення захисників, про це заявив у своєму ТГ-каналі Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

«Тепер Черкащина з актуалізованою програмою для ветеранів і членів їхніх сімей на 2023-2027 роки. Пам’ятаєте, я її анонсував на нещодавньому Регіональному ветеранському форумі. Це – наш дороговказ для комплексного вирішення нагальних питань. Ми свідомі того, що завтра, після спільної великої Перемоги сотні тисяч Захисників та Захисниць майже одномоментно повернуться до своїх родин, громад та трудових колективів. І всі ми маємо бути готовими надати їм якісні реабілітаційні та реінтеграційні послуги. Саме на це розрахована оновлена обласна програма. Також сьогодні у фокусі нашої уваги родини – як ті, що на жаль втратили, так і ті, що в очікуванні».

Також, на думку І.Табурця, важливим є подальша підтримка оборонного потенціалу регіону та сил оборони, а також фінансування відновлювальних робіт в Умані з обласного бюджету.

«Окрім того, із обласного бюджету спрямовано ще 29 млн. грн. на підтримку Сил безпеки та оборони. Ще одна важлива бюджетна зміна стосується будинку в Умані, в який влучила російська ракета. Передбачили 67,6 млн. грн. отриманої субвенції від держави та ще 7 млн. грн. від Умані на його реконструкцію. Додам, що найближчим часом очікуємо проектно-кошторисну документацію по цьому об’єкту від розробника – стадію, що дасть змогу оголосити процедуру закупівлі. Ми маємо зробити все можливе, щоби постраждалі родини змогли в’їхати до своїх домівок якомога швидше».

Залиште коментар