Черкаська школа організовує учнівську конференцію імені М. Драй-Хмари

Черкаська школа організовує учнівську конференцію імені М. Драй-Хмари

У Черкасах 7 квітня пройде учнівська конференція “Постать Михайла Драй-Хмари в контексті української та світової літератури і культури”. Уперше такий захід організували у 2014 році за ініціативи дирекції Першої міської гімназії для вшанування пам’яті відомого поета України. Про це повідомили на сайті Черкаської першої міської гімназії.

Український поет та літературознавець Михайло Драй-Хмара навчався у черкаській гімназії. У 1905 року пан Михайло закінчив школу. Про роки навчання він згадує у кількох своїх творах.

– Михайло Драй-Хмара навчався в чоловічій гімназії. Її правонаступником є Перша міська гімназія міста Черкаси, – зазначають у Положенні про конференцію.

До участі запрошують учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів вишів різних рівнів акредитації, творчу інтелігенцію, членів дитячих, молодіжних, громадських організацій Черкас, області та інших регіонів України. За участь у конференції всі учасники та вчителі отримують цінні подарунки та дипломи. Організатори просять надсилати заявки та роботи на адресу [email protected] до 1 квітня 2017 року.

Сама конференція відбудеться 7 квітня о 9:00 у Черкаському музичному училищі ім. С. С. Гулака-Артемовського (вул. Байди-Вишневецького, 6).

Джерело: © www.cherkassy.today

Прочитайте ще:

Залиште коментар