“Оповідь про наше сьогодення від імені домашнього кота”: черкаський посадовець видав дебютну дитячу книгу

Заступник директора черкаського ЦНАПу, журналіст Ігор Волошин видав свою дебютну книгу “Життя та пригоди кота Мелмана”. Це оповідь для дітей молодшого шкільного віку, в якій йдеться про колись вуличного кота, який знайшов свою родину.

В основі книги – реальна історія кота Мелмана, якого взяла до себе сім’я Ігоря Волошина. Значна частина оповіді присвячена початку повномасштабної війни, від свого імені кіт Мелман розповідає про перші сирени, походи до укриття та волонтерство.

– Цю книгу я написав ще рік тому, але вийшла вона лише нещодавно, – розповідає у коментарі “Про все” Ігор Волошин. – Раніше я писав журналістські та наукові тексти, зараз вирішив спробувати себе в письменництві й зрозумів, що перш ніж переходити до серйозних речей, треба почати з дитячих книг. Але, як виявилося, дитячі твори писати так само складно як, можливо, й дорослі. Книга розповідає про життя і пригоди нашого домашнього кота Мелмана. Значна частина присвячена саме повномасштабній війні, тому, що пережила наша сім’я, тому, що, як мені здається, переживають тварини, адже книга написана від особи самого кота.

Книга “Життя та пригоди кота Мелмана” наразі вийшла тиражом у 500 примірників у видавництві Юлії Чабаненко.

– Я презентував її найближчим друзям та письменницькому середовищу, адже мені було важливо почути їхні відгуки, а вже потім виходити на ширшу аудиторію. А найпершою оповідь прочитала моя дружина Марія, тому що в книзі про неї багато розповідається, зокрема про знайомство з нашим котиком, якого вона знайшла на вулиці. Офіційну презентацію книги ми ще не проводили, тому що хочемо зробити щось із користю та зібрати допомогу для тварин, які цього потребують, – каже автор книги.

Також Ігор Волошин зізнається, що вже міркує над продовженням книги про пригоди Мелмана.

– Якраз у той час, коли я писав цю історію, ми чекали на сина. Зараз йому 7 місяців, тому вже є думки про наступну книжечку, – ділиться Ігор Волошин.

Черкащани, які вже прочитали книгу, схвально оцінюють історію про кота Мелмана та чекають на продовження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Джерело: видання “Про все”

Залиште коментар